| Available Finishes |
|---|
| Plywood |
| Available Sizes |
|---|
| 1220 x 1220 x 18mm |
18 - Any horizontal and non-structural building work, Internal Decking,
| Additional Info: | |
|---|---|
| Product Code | PLY40 |
| Product Type | Sheet Material |
| Material | Plywood |
| Length | 1220mm |
| Width | 1220mm |
| Thickness | 18mm |
| Internal or External Use | Designed to resist warping and bending |
| Compatible with the following ranges | PLYWOOD |