| Available Finishes |
|---|
| Plywood |
| Available Sizes |
|---|
| 915 x 610 x 4mm |
Only to be used for non-structural building work, Vehicle Lining, Caravan/motorhome interiors and Furniture.
| Additional Info: | |
|---|---|
| Product Code | PLY02 |
| Product Type | Sheet Material |
| Material | Plywood |
| Length | 915mm |
| Width | 610mm |
| Thickness | 4mm |
| Internal or External Use | Designed to resist warping and bending |
| Compatible with the following ranges | PLYWOOD |